Nii...
Mark ja mudel siin foorumis küll olnud, aga uuemas kuues.
Tagant ei saa ka näidata, sest siis (arvan) suht kerge tuletada, et mis ja kus jne...
Ja Corvette ei ole :)
Reede õhtul tekitas Tallinna bussijaama ees ummiku yks hooletu autojuht, kes keeras parkis auto vastassuunas bussijaama ukse ette ja läks lihtsalt piletit ostma.
tegemist on mb c-class w202 rooliosaga tootja sidem. neid läks kaks tk järjest aia taha eelmisel aastal.2011 a sügisel vahetati välja .sain sõita ca 10 000km. aprilli algul 2012 murdus töökoha parklas.see vahetati suurema kärata välja.järgmisega sain sõita 4000km. murdus töölt tulles garaazi ees.peale seda kestis kolm kuud sõda müüjaga.lõpuks sain rooliosa raha ,kaks silla stendi ja paigaldus kulud tagasi.
To: "be_em_wee" IP oli blokitud läbustamise pärast.
Kas nüüd keegi kasutas konkreetset masinat või oli see nö juhuslik IP valik, hetkel ei oska öelda.
Praegu blokk maas ja eks me hoiame silma peal kui keegi uuesti sama IP alt läbustama peaks hakkama.
Võis olla ka miski demoüritus Kadriorus. V. Vende raamatus "Esimeset autost viimase voorimeheni" on ära märgitud ainult, et sõitu tehti selle autoga Koplis 23damal augustil 1896.
PS. Mälestusmärk soomuslaevale Russalka valmis aastaks 1902. Seega- Benz-Velot ta näinud pole, sarnaseid busse aga küll. Mis marki buss on pildil?
Norma mänguautodest meenub mulle ainult selline kollane nagu siin näha : http://cache.osta.ee/iv2/auctions/1_1_14061937.jpg
sellest oli olemas ka puldiga variant aga see oli juba liiga äge asi, et ühel lapsel ka päriselt see olemas võis olla. Minul endal oli Norma autodest ainult vedrumootoriga "VIRU 10" ja siis see väike kallurauto. Tegelikult olid olemas ka Estonia vormelite ja kardi mudelid aga neid ma julgesin mängimiseks klaasitagant välja võtta ainult kindla teadmisega, et isa on hetkel kusagil väga kaugel :)