Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

R.i.h.o
10:04 04.08.2013
Pildikesi varasalvest, ehk tegin selle pildi spetsiaalselt mõeldes Teile!
Pinchu
10:59 01.08.2013
No on ikka nahhaalsust. Kas tõesti paremat kohta ei leidnud???
erkki2001
21:54 30.07.2013
Nii...
Mark ja mudel siin foorumis küll olnud, aga uuemas kuues.
Tagant ei saa ka näidata, sest siis (arvan) suht kerge tuletada, et mis ja kus jne...
Ja Corvette ei ole :)
foto@auto24.ee
11:46 29.07.2013
Reede õhtul tekitas Tallinna bussijaama ees ummiku yks hooletu autojuht, kes keeras parkis auto vastassuunas bussijaama ukse ette ja läks lihtsalt piletit ostma.
alfa13
09:06 25.07.2013
seekord siis midagi lihtsat
von sass
23:04 22.07.2013
tegemist on mb c-class w202 rooliosaga tootja sidem. neid läks kaks tk järjest aia taha eelmisel aastal.2011 a sügisel vahetati välja .sain sõita ca 10 000km. aprilli algul 2012 murdus töökoha parklas.see vahetati suurema kärata välja.järgmisega sain sõita 4000km. murdus töölt tulles garaazi ees.peale seda kestis kolm kuud sõda müüjaga.lõpuks sain rooliosa raha ,kaks silla stendi ja paigaldus kulud tagasi.
alfa13
10:14 19.07.2013
qp
01:14 19.07.2013
Vot selline masin, mina nägin teda esimest korda elus ja ei teadnudki tema olemasolust ...
erkki2001
12:52 16.07.2013
Siin siis pilt, et asi toppama ei jääks.

To: "be_em_wee" IP oli blokitud läbustamise pärast.
Kas nüüd keegi kasutas konkreetset masinat või oli see nö juhuslik IP valik, hetkel ei oska öelda.
Praegu blokk maas ja eks me hoiame silma peal kui keegi uuesti sama IP alt läbustama peaks hakkama.
manzza
16:34 11.07.2013
r.i.h.o
10:30 10.07.2013
Selline kergelt küürakas auto nüüd?
vuoeldas
16:04 08.07.2013
Eeldusel, et läks pihta.
Kärss
22:34 03.07.2013
Oleksin pidanud oma eelmise postituse lõppu lisama vist ";)" märgi.

Siin postituses olev liiklusmärk vihjab, et ka laia teeperve olemasolul tuleb mööduda veoautodest vasakult poolt.
udu.
21:52 01.07.2013
be_em_wee
12:00 30.06.2013
Teada tuntud tõde see
tuu pole mitte BMW!

Eks see Jaan mul jättis jälje, ei suutnud keerulisemat leida.
vuoeldas
12:33 27.06.2013
Mis logo ilutseb selle auto ninal?
Madizzz
19:56 18.06.2013
Selline 475 km/h Veyroni-tapja siis.
vuoeldas
16:34 18.06.2013
Võis olla ka miski demoüritus Kadriorus. V. Vende raamatus "Esimeset autost viimase voorimeheni" on ära märgitud ainult, et sõitu tehti selle autoga Koplis 23damal augustil 1896.

PS. Mälestusmärk soomuslaevale Russalka valmis aastaks 1902. Seega- Benz-Velot ta näinud pole, sarnaseid busse aga küll. Mis marki buss on pildil?
foto@auto24.ee
11:10 18.06.2013
Rocca Al Mare keskuse ees pargib auto üle kahe invaliidikoha.
R.i.h.o
22:27 15.06.2013
Norma mänguautodest meenub mulle ainult selline kollane nagu siin näha : http://cache.osta.ee/iv2/auctions/1_1_14061937.jpg
sellest oli olemas ka puldiga variant aga see oli juba liiga äge asi, et ühel lapsel ka päriselt see olemas võis olla. Minul endal oli Norma autodest ainult vedrumootoriga "VIRU 10" ja siis see väike kallurauto. Tegelikult olid olemas ka Estonia vormelite ja kardi mudelid aga neid ma julgesin mängimiseks klaasitagant välja võtta ainult kindla teadmisega, et isa on hetkel kusagil väga kaugel :)
Kärss
18:28 14.06.2013
Mida see tähendab? Et "välja arvatud kaheteljelise käruga veoautod" ja kõik sõiduautod viiakse minema? Märk on Tallinnas Kruiisiterminali parklas.
trummsepp
16:12 13.06.2013
Järgmine arvamiseks.
Kas kellegil sellega seoses tuleb lapsepõlvest meelde midagi?