Probleem selles, et tühikäigu pöörded ei lähe alla, siin foorumis on olnud juttu, et viga võib olla tühikäigu regulaatoris. Ei ole asjaga vägsa hästi kursis, kus see asub. Kas see võib olla pildil punase ringiga tähistatud? Roheliste ringidega tähistatud asju oli võimalik ühe lammutatud KIA omadega asendada, ei muutunud midagi. Aga too KIA oli 1994 a väljalase ja punase ringiga tähistatud asja tollel ei olnud, oli teistsugune ja asus teises kohas, ei saanud ringi tõsta. Igatahes kui sellel juhe pistikust välja tõmmata, siis ei muutu mootori töös mitte midagi, mis tekitab kahtlust, et midagi ei toimi. Või ei puutu see üldse asjasse? Palun targematelt abi, kui keegi teab, võiks ära seletada, mis nende vidinate ülesanded on.
VW Transporter T3 1989a, 8-kohaline, sõbra-sõbra poolt uuena ostetud, minu käes täitus 300tkm, olnud seni kasutuses suure pere autona. Rool on sisuliselt sile ja ühest küljest oleks nagu tükike välja hammustatud, sai juba üsna uuena viga mingi kola autosse paigutamisel, musta teibiga parandatud ja see paistab välja ka piltidelt. Istmed-polstrid on ikka ülikorralikud, pildid räägivad enda eest. Mootor pole enam esimeses nooruses, kuna suhteliselt suur tuuletakistus ei hellita seda 37kW diislit just eriti, käivitub ka käreda pakasega, kuid õlikulu on olemas (liiter 3tkm kohta), mootorit pole kunagi torgitud (st klapisääretihendid on originaalid, mis on ka õlikulu põhjuseks). Auto on üleüldse üsna originaalilähedases korras, kuid pidurid on täielikult uued ning kere kümmekond aastat tagasi värvitud (enne oli helesinine). Enamjaolt on nad kõik, mida ka varem sellist autot otsides näinud olen, selle ls juures üsna sarnases seisus olnud, kuigi tõele au andes olen näinud ka karedaid roole.
Siin on pilte uuematest Transporteritest, mille rool on tõesti pehmest materjalist ning kulub mõnuga. Panen lihtsalt vahelduseks pildi T4 Caravellest, mille sõber ostis kümmekond aastat tagasi üsna olematu läbisõiduga (mille õigsust kah ei tea). Pilt tehtud mõned aastad tagasi, kui oli odokal 371tkm, praeguseks on kusagil 100tkm ringis veel juurde tulnud. Rool on originaal ja endiselt kare, kusjuures sõidetud on peamiselt linnas (kaupa ja inimesi veetud). Juhiiste samuti kulumata, kahjuks pole pildistanud sel eesmärgil istmeid. Olen ka ise selle roolis üsna palju olnud ja auto endiselt "üsna värske" olemisega vaatamata vanusele/läbisõidule. Samas kui vaadata neid kahtlase ajalooga analooge müügis, ei taha nende läbisõitusid uskuda isegi mitte siis, kui need kahega korrutada (otsin hetkel omale bussi ja üsna paljusid vaatamas käinud).
probleem selles et kui autot soojaks ei sõida siis enam käima ei saa. peale pikkasid sõite käivitub.autot käima vedades käivitub aga mitte kohe vaid peab kogu aeg süüdet sisse ja välja lülitama.käivitub alles peale mitme kilomeetri vedamise järgi.