Juhtus nii, et auto põhi ja tee said teine teist tunda, mingi kõrgem koht tuli väga ootamatult. Väga hullu ei teinutki, aga mis mingid torud/voolikud tõmbas põhja küljest lahti ja katki. Milledega tegu?! Tegelt ka, kui teaks ei küsiks. Täna pidupäev ja puha, nüüd selline mure. Olge head, kes teab vastake. Kellegi käest küsida ka praegu pole, kiire! Auto 1995 Audi A4 2.6L.
Voolikud lähevad eest taha poole parema külje karbi juurest. Pildid ka.
Kuna inimesele viisakate sõnadega vestlus ei sobi, siis tuleb veidikeseks häbiposti riputada. Tegemist Tartu linnaga ja Anne tänava alguse kortermaja sisehooviga. Äsja rajati siia sisehoovi ka mõnus kümmet autot mahutav parkla kruusakattega, mis leevendab majas elavate inimeste parkimisprobleeme.
Nimetatud sõiduki juht pargib ikka endiselt stoilise rahuga oma tööautot, kuigi on ka eraauto olemas, haljasalale erinevates positsioonides ning majaelanike viited probleemile on saanud ebaviisakaid vastuseid. Samuti nüüd kus uus parkla on avatud ja kasutamiseks vaba, suvatseb Eesti Raudtee tööautoga sõitev kodanik ikka rahulikult parkida ka platsil niimoodi, et kolm kohta on hõivatud või siis stiilinäitena sobib ka selline parkimine, et juba korrektselt pargitud autojuht oma sõidukit välja ei mahu tagurdama, enam ei saa üle muru ka vajadusel sõita, sest äärekivid ees.
Kõige viimasest korrast kui küsiti, et kas ei oska parkida või milles on probleem tuli selkalik vastus, et tema ostvat veel kolmanda sõiduki ka juurde ning pargib siis samuti, kuidas tahtmist on.
Küsimus inimestele, kes liiklevad Kaubamajakas. Tegin algelise joonise, et aru saada, millist ristumise kohta ma mõtlen (punane ring).
Kui mina tulen parkla poolt ja sõidan ringiga, et suunduda Riia suunale ja teine auto tuleb Kaubamajaka tagant ladude juurest siis kes keda peab läbi laskma? Kas seal kehtib parema käe reegel või ei?
tere. asi siis selline ,et ei saa jagu mersu küttesüsteemiist sest votab ohku asi algas sellest ,et olen ära vahetanud klambrid filtrid jne.aga näha on silmaga ,et votab ohku mullid tulevad filtrisse väiksed aga välja lähevad suured tunduks nagu votab ohku filtrist !? kaua voib olla paagist tulevatest torudes ohk sees saan auto toole soidan ja kui seisma jatan tuleb pumbast mullid tagasi ülesse!ühendasin ajutiselt filtri välja et näha kas tuleb ikka kõvasti ohku aga ainult pisikesed mullid!aga need ju kogunevad pumppa ja siis kui seisma jatan vajuvad ülesse tagasi? olen jännanud juba mega aja selle saaniga siin norras pole ju kuskile spetsi poole ka pöörduda ! muidu oleks juba ammu seda teinud ! ühesõnaga votab kuskilt ohku, kust võiks viga leida või kuidas viga otsida ?vajadusel laen rohkem pilte ülesse kui vajadus!...... ette tänades!
Eeldades, et täppi panin, siis siit ka uus pilt.
See ei tohiks siinsetele pähklipurejatele raske olla.
Aga küsiks margi/mudeli kõrval ka, et miks see auto eriline oli.