Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

erkki2001
12:42 03.08.2014
Vabandan viivituse pärast.
Siin siis uus pilt väikese kajakatiivaga.
Nägin siin originaal vana kajaktiib mersut eesti numbritega, VÄGA ilus auto.
Sellest ka inspiratsiooni natuke.
yopakolla
17:26 29.07.2014
Auto seisis nädala. Käima pannes süttis mootori tuli. Põõrded kõiguvad üles-alla. 1900 põõret ülespoole töötab ideaalselt. diagnostik pani arvuti järgi ja näitas et kett ühe hammaka üle visanud. Ütles et kui nädala nt seisnud ja aku nõrgaks jäänud vb seda juhtuda ka just käima panekul. Teine diagnostik arvas et sama viga. nii sai siis kõik lahti võetud ja seal oli kõik oki. Mingit viga ei esinenud. On kellegil kogemust. vb see esineda nt sellest et mälu plokk paneb vigast v midagi?
ollaoll
09:59 29.07.2014
Tere! Probleem on siis selline, et auto jäi linnas lihtsalt sõites lampi seisma ja käima ei läinud, kui käima proovida siis nagu natuke lubab, küte tuleb ilusti peale, arvati, et võib mingi kaitse või midagi läbi olla, keegi oskab aidata?

Aitäh!
margusmaa
09:57 29.07.2014
Umbes kuu aega tagasi sai pilti tehtud valesti pargitud Volvost Kristine keskuse juures.

Margus
margusmaa
09:57 29.07.2014
Eelmisel suvel sai Rocca al Mare keskuse parklas pilti tehtud valesti pargitud Jettast.

Margus
alfa13
11:47 24.07.2014
mis on see klassikaline GT-auto?
alfa13
19:08 22.07.2014
üks pilt räägib rohkem kui 100 sõna!?
ollaoll
14:58 20.07.2014
Tere! Selline probleem siis, et vahetasin starteri ära oma ford escordil, alguses kõik töötas ilusti aga see oli ka ainult kaks päeva kui töötas, nüüd on selline probleem, et kui anda starterit siis plõks aind käib, proovisin ka otse aku pealt anda aga ikka ei vea mootorit ringi, võtsin starteri maha panin aku pealt siis kõik ilusti toimis, aga kui panin starteri kinni tagasi siis ikka plõks.
Kas keegi saaks aidata?
Ma ise arvan, et seal võib midagi kinni olla, kuna aku süü see pole kindlasti, mida ma tegema peaksin siis?
Mootor 1,6 66kw
jussroosipuu84
02:03 19.07.2014
Tere,
Sai soetatud Jaguar 2005 xj 2.7 diisel. Milliste tunnuste järgi oleks võimalik aru saada, kas tegu on xj6 või xj8-ga. Passis on xj lihtsalt. Suur tänu hea nõu eest
juss
alfa13
10:47 18.07.2014
minu jaoks oli see auto paras pähkel, aga siinsetele proffidele ilmselt mitte ;)
679MKD
16:24 17.07.2014
valesti parkiv 679MKD Citroen Jumper
Jurgen121212
20:45 06.07.2014
Väike parandus, see punase sisuga auto on 13 kuud vana mitte 3, väike näpukas. Kuid võrdluseks panen siia nüüd 1-2 kuud vana Fiat 500 Cabrio.
Värv ei ole maha kulunud, kuid tundub, et 25 tuh, pealt on samasugune kui punane. Punane paistab pildil veel hea, reaalsuses on hullem.
Ma ise pakun, et põhjuseks on liiga kitsad istmed, mille läbi külg saab rohkem muljumist, pluss kehv kvaliteet.
k22rma
10:44 04.07.2014
Oletame, et sõita pikemat maad ja seisma jääda pidureid kasutamata. Kas pidurikettad peaks olema enam-vähem õhutemperatuuriga? Kas 100...150C on normaalne?
ts
13:56 01.07.2014
nonii... huvitav, kas kõigil on kõik pildid otsas või on tegu "suve" puhkuste perioodiga :-)

Igatahes proovime uuesti lihtsalt alustada
oroskoop
13:52 29.06.2014
...Siili Maxima ees,...ehk kuidas auto pargiti,puudus invaliidi tunnus ja autost väljusid kolm "naga" ilma karkudeta :-((
Atheriz
16:51 26.06.2014
Tervist.

Tekkis küsimus ühe ringtee kohta Haapsalus.
Nimelt tahvlil on märgitud ainult 2 väljasõitu, otse - ja vasakule.
Ent ringile jõudes on seal ka kolmas (esimene?) väljasõiduala.

Oletame, et ma sõidan ringile ja sõiduõpetaja palub mul esimesest välja sõita.
Kas ma peaksin tegema manöövri paremale ja sõitma musta noolega näidatud suunas, või sõitma otse?

Ise arvan et peaksin ikka märgist lähtuma, aga kuna pole kindel siis küsin üle.
vuoeldas
09:10 09.06.2014
Tagaluuk on sel liikuril omanäoline:
vuoeldas
21:57 08.06.2014
Lootuses, et vastus oli õige, viskan uue pildi.
udu.
14:48 06.06.2014
Tegelikult pidanuks täpse vastuse ise välja kaevama, kui juba nii lähedale jõudsin...

Uus kah. Lausa jaburalt lihtne.
be_em_wee
15:17 04.06.2014
Panen ühe pildi, aga kes teab millal keegi selle vastamisega tegelema hakkab!
xawa
11:07 21.05.2014
Paistab et tegu ajudoonorlusega kui et suuda isegi otsustada kuhu parkida.
erkki2001
11:24 18.05.2014
Prooviks siis sellise sportautoga teadjate teadmisi.