Vabandan viivituse pärast.
Siin siis uus pilt väikese kajakatiivaga.
Nägin siin originaal vana kajaktiib mersut eesti numbritega, VÄGA ilus auto.
Sellest ka inspiratsiooni natuke.
Auto seisis nädala. Käima pannes süttis mootori tuli. Põõrded kõiguvad üles-alla. 1900 põõret ülespoole töötab ideaalselt. diagnostik pani arvuti järgi ja näitas et kett ühe hammaka üle visanud. Ütles et kui nädala nt seisnud ja aku nõrgaks jäänud vb seda juhtuda ka just käima panekul. Teine diagnostik arvas et sama viga. nii sai siis kõik lahti võetud ja seal oli kõik oki. Mingit viga ei esinenud. On kellegil kogemust. vb see esineda nt sellest et mälu plokk paneb vigast v midagi?
Tere! Probleem on siis selline, et auto jäi linnas lihtsalt sõites lampi seisma ja käima ei läinud, kui käima proovida siis nagu natuke lubab, küte tuleb ilusti peale, arvati, et võib mingi kaitse või midagi läbi olla, keegi oskab aidata?
Tere! Selline probleem siis, et vahetasin starteri ära oma ford escordil, alguses kõik töötas ilusti aga see oli ka ainult kaks päeva kui töötas, nüüd on selline probleem, et kui anda starterit siis plõks aind käib, proovisin ka otse aku pealt anda aga ikka ei vea mootorit ringi, võtsin starteri maha panin aku pealt siis kõik ilusti toimis, aga kui panin starteri kinni tagasi siis ikka plõks.
Kas keegi saaks aidata?
Ma ise arvan, et seal võib midagi kinni olla, kuna aku süü see pole kindlasti, mida ma tegema peaksin siis?
Mootor 1,6 66kw
Tere,
Sai soetatud Jaguar 2005 xj 2.7 diisel. Milliste tunnuste järgi oleks võimalik aru saada, kas tegu on xj6 või xj8-ga. Passis on xj lihtsalt. Suur tänu hea nõu eest
juss
Väike parandus, see punase sisuga auto on 13 kuud vana mitte 3, väike näpukas. Kuid võrdluseks panen siia nüüd 1-2 kuud vana Fiat 500 Cabrio.
Värv ei ole maha kulunud, kuid tundub, et 25 tuh, pealt on samasugune kui punane. Punane paistab pildil veel hea, reaalsuses on hullem.
Ma ise pakun, et põhjuseks on liiga kitsad istmed, mille läbi külg saab rohkem muljumist, pluss kehv kvaliteet.
Oletame, et sõita pikemat maad ja seisma jääda pidureid kasutamata. Kas pidurikettad peaks olema enam-vähem õhutemperatuuriga? Kas 100...150C on normaalne?
Tekkis küsimus ühe ringtee kohta Haapsalus.
Nimelt tahvlil on märgitud ainult 2 väljasõitu, otse - ja vasakule.
Ent ringile jõudes on seal ka kolmas (esimene?) väljasõiduala.
Oletame, et ma sõidan ringile ja sõiduõpetaja palub mul esimesest välja sõita.
Kas ma peaksin tegema manöövri paremale ja sõitma musta noolega näidatud suunas, või sõitma otse?
Ise arvan et peaksin ikka märgist lähtuma, aga kuna pole kindel siis küsin üle.