Politsei jaoks märk ja kollane joon on huinjaa.....Ma seda ainult,ei pannud tähele et vennike sees..pani leekides minema peale seda kui klõpsu tegin.
Madara 33 maja ees tehtud foto siis.
Pime kana leiab ka tera. Suur üllatus minu jaoks. Arvasin, et Laura oli neil ainuke käeharjutus enne Kombatit. Nüüd uurides selgus, et päris mitmeid projekte mahub sinna vahele. Uus pilt ka!
Käisin eile masinat pesemas ja hommikul koristab lumefreesiga kü esimees määrdunud lund masinate peale. Mida iganes võib lumi sisaldada ning autot määrida, kahjustada. Mida Teie arvate?
Paluks abi. Antud autol tekkis mõned kuud tagasi probleem ,et käivitades hommikul, ei võtnud starterit taha. Aku oli samas ok. Selge,remonti ja öeldi et starter ja vahetati ära (ja ka starteri häälest tunda,et uus starter.Vana oli nats teise häälega). Tore. Aga siis nädal hiljem jälle,oli vahel nii,et käivitades,ei juhtunud midagi ,aga korrates protseduuri kohe, võttis starteri taha ja läks ilusti käima. Ja nüüd nädal tagasi,ei läinud enam käima.Auto jälle samasse kohta remonti treileriga ja...öeldi,et aku nõrk.Vaja uut akut.Kuigi teadsin,et aku pole nii vana ja ka laen seda vahel,lasin siiski ära vahetada.Tore,vahetage siis ära.Aga laup hommik jälle korra ei käivitanud ja täna hommik ei läinud üldse käima.EHK KOGU PROBLEEM SELLES,ET VÕTIT KEERATES EI VÕTA STARTERIT TAHA.Kas oskab keegi aidata või oskab soovitada mõnd PÄDEVAT venda,kes vaataks asja.
Sebring/Avenger küll jah rohkem Galandi põhjalt, aga samas on nii Eclipse/Talon/Laser ka enam-vähem sama põhja ja muuga.
Küll pidasin silmas sisu, see on neil ainult detailides erinev ja selle nurga alt polnud kindel, kas tegemist ühe või teise variandiga ilma netis otsimata.
Vot nii. :)
Aga asjast ka.
Siin juures siis uus pilt mõistatamiseks.
Kiirendades kõrgematel pööretel viskab sellise veateate ette ,ning peale seda kaob turbo järelt ära...vahepeal seiskub ka mootor...peale u. 30 sekundit seisva mootoriga ootamist on veateade kadunud ning kõik toimib endistviisi...
Esimest ja teist käiku võib piirajasse ka lasta...kolmandaga hakkab jamama nõnda...ehk oskab keegi midagi tarka öelda...lähiajal proovin diagnosti minna.