Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

tarts32
14:29 21.02.2014
Kas just silmailu aga siiski
fullway
10:03 20.02.2014
Pildid ilusatest autodest kenade neidudega.
copernik
16:09 14.02.2014
Politsei jaoks märk ja kollane joon on huinjaa.....Ma seda ainult,ei pannud tähele et vennike sees..pani leekides minema peale seda kui klõpsu tegin.
Madara 33 maja ees tehtud foto siis.
qp
15:37 14.02.2014
Kas tõesti tuli avalikuks, et sm udu pole Itaalias või Hispaanias käinud?

Aga siin siis teile golfklassi auto. Arvan, et pole veel olnud.
udu.
08:46 14.02.2014
Et mäng soiku ei jääks, midagi lihtsat.
Nägin sellist vidinat oma silmaga ükspäev, polnud varem kohanud.
vuoeldas
19:59 09.02.2014
Pime kana leiab ka tera. Suur üllatus minu jaoks. Arvasin, et Laura oli neil ainuke käeharjutus enne Kombatit. Nüüd uurides selgus, et päris mitmeid projekte mahub sinna vahele. Uus pilt ka!
iffo
04:00 08.02.2014
Tere

Palun abi akulaadija/käivitusabi valimisel. Nimel sõidukil aku 110Ah, mootoriks Perkinsi diisel 92kw. Kas Leader 400 Start jääb lahjaks?
R_i_h_o
00:13 06.02.2014
Tegin ka Markole head meelt.
Aga pildil üks prototüüp.
Vasjavasja222
20:51 04.02.2014
Jätkaksin voolijooneliste aparaatidega
vuoeldas
19:29 04.02.2014
R.i.h.o
00:39 04.02.2014
Eelmise postiga ei läinud pilt kaasa!
Vasjavasja222
00:25 03.02.2014
Sorry, see on tulemuseks kui teed adjustieren telefoniga, aga mitte arvutiga. Uus katse:
Vasjavasja222
21:48 02.02.2014
Vöimalik, et see on juba siit mängust läbi käinud... Mis see on?
autoomanik123
13:14 02.02.2014
Käisin eile masinat pesemas ja hommikul koristab lumefreesiga kü esimees määrdunud lund masinate peale. Mida iganes võib lumi sisaldada ning autot määrida, kahjustada. Mida Teie arvate?
vasjavasja222
17:58 29.01.2014
murekas
09:05 28.01.2014
Paluks abi. Antud autol tekkis mõned kuud tagasi probleem ,et käivitades hommikul, ei võtnud starterit taha. Aku oli samas ok. Selge,remonti ja öeldi et starter ja vahetati ära (ja ka starteri häälest tunda,et uus starter.Vana oli nats teise häälega). Tore. Aga siis nädal hiljem jälle,oli vahel nii,et käivitades,ei juhtunud midagi ,aga korrates protseduuri kohe, võttis starteri taha ja läks ilusti käima. Ja nüüd nädal tagasi,ei läinud enam käima.Auto jälle samasse kohta remonti treileriga ja...öeldi,et aku nõrk.Vaja uut akut.Kuigi teadsin,et aku pole nii vana ja ka laen seda vahel,lasin siiski ära vahetada.Tore,vahetage siis ära.Aga laup hommik jälle korra ei käivitanud ja täna hommik ei läinud üldse käima.EHK KOGU PROBLEEM SELLES,ET VÕTIT KEERATES EI VÕTA STARTERIT TAHA.Kas oskab keegi aidata või oskab soovitada mõnd PÄDEVAT venda,kes vaataks asja.

Tänud ette
udu.
15:42 27.01.2014
Kui nüüd õige vastus oli, siis samal teemal uus kah:
qp
12:11 27.01.2014
Paneme veel ühe ajaloolise:
erkki2001
13:58 23.01.2014
Sebring/Avenger küll jah rohkem Galandi põhjalt, aga samas on nii Eclipse/Talon/Laser ka enam-vähem sama põhja ja muuga.
Küll pidasin silmas sisu, see on neil ainult detailides erinev ja selle nurga alt polnud kindel, kas tegemist ühe või teise variandiga ilma netis otsimata.
Vot nii. :)
Aga asjast ka.
Siin juures siis uus pilt mõistatamiseks.
r.i.h.o
18:30 22.01.2014
kaabi89
08:49 22.01.2014
Ford focus 1.6 80 kw tdci

Kiirendades kõrgematel pööretel viskab sellise veateate ette ,ning peale seda kaob turbo järelt ära...vahepeal seiskub ka mootor...peale u. 30 sekundit seisva mootoriga ootamist on veateade kadunud ning kõik toimib endistviisi...
Esimest ja teist käiku võib piirajasse ka lasta...kolmandaga hakkab jamama nõnda...ehk oskab keegi midagi tarka öelda...lähiajal proovin diagnosti minna.
udu.
13:29 14.01.2014
Aastavahetuse paiku sõitis Eestis ringi igasugu veidrat kraami. Sealhulgas ka selline.
Bzzz
01:23 14.01.2014
Mis on pildil. Käib ka marginimi kui mudelit ei tea.


R.i.h.o - see masina pilt on mul muideks olnud taustapildina. Sealt ta tuttav ette tuligi.....