Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

r.i.h.o
15:28 09.06.2013
fragment ühest vahvast autost!
qp
14:49 05.06.2013
Loodan, et seda pole veel olnud, otsing ei leidnud vähemalt.
qp
14:33 04.06.2013
Kui erkki lubab... See must, voldikestega katusel mu korteri akna all apelsini puude vahel?
erkki2001
22:55 03.06.2013
Nii.

Väikse otsimise peale sellise auto pildid.
12222222222222222
09:36 31.05.2013
Elva Arbimäe konsum. Kust sellised load saavad?
B_E_N
23:51 30.05.2013
Kuid siiski üks pilt leidus arvutis. Erinevalt eelmisest pildist pole tegu tuuninguga vaid just selliselt see auto ka tehasest väljus.
Rt84
09:25 30.05.2013
Autosse sisenesid kolm venekeelset kodanikku kellest juht eriti bravuurikalt käituma hakkas kui sai aru, et teda pildistatud oli!
vuoeldas
16:08 27.05.2013
Ma võtan sel juhul enese õiguse lisada pilt.
Elvakas3333
15:58 24.05.2013
Oktoober 2012, Elva Postkontori ees.
alfa13
13:12 23.05.2013
tqhq-s käin harva, kui olen pildistanud mõnda erilisemat eesti nr-ga usakat - et kas on mingit juttu selle kohta. vueldase küsimuse peale viskasin kiire pilgu foorumisse, kuid ei hakanud silma ühtegi FFR teemat ...
vuoeldas
22:22 22.05.2013
Andestust viivituse pärast. Parem Hilja kui mitte kedagi.
alfar22
10:41 22.05.2013
erkki2001
11:53 21.05.2013
Vabandan väikse pausi pärast.

Pilt siis selline, et iga teise nurga alt oleks ilmselt väga kerge ära tunda.
Kuigi ma ei arva, et see nüüd keeruliseks osutub.
udu.
08:56 17.05.2013
Parema puudumisel midagi lihtsat ja igavat :P
vuoeldas
11:58 16.05.2013
Furgoncino-ks kutsusid nad ise seda vist. A nüüd üks Uazik jälle.
R.i.h.o
08:54 15.05.2013
väike vahva tegus kaubik?
erkki2001
22:48 13.05.2013
Nii.

Ühe kuulsa tädi ilus auto.
Väidetavalt tehti neid VÄGA vähe. Nii vähe, et mõni võiks lausa öelda, et ühe käe sõrmedel võib tehtud autod kokku lugeda.
be_em_wee
09:22 13.05.2013
Kopli tramm 1946a. Meenutab kurikuulsat India raudteed juba!
R.i.h.o
09:20 13.05.2013
udu.
14:35 11.05.2013
Ragistage nüüd ajusid :P
B_E_N
00:47 10.05.2013
Selline iludus siis ...